KONST / Litografier / Färglitografi 12837167
nr 1283 7167
Olga Semenova
(f. 1953), Ryssland
Färglitografi, Signerad, numrerad 32/290. Motivet: 37x58 cm
Olga Semenova, född 1953 i St. Petersburg, Ryssland.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:05:24
17/10 22:51:06
700 kr
21/10 17:59:49
21 okt